przestrzeń nagraniowa

Stwórz z nami kurs online, webinar, materiały video na kanał na YouTube

JUŻ OD ZA 150 ZŁ NETTO GODZINĘ! KAŻDA KOLEJNA 50 ZŁ

Profesjonalna przestrzeń nagraniowa

Z myślą o wszystkich, którzy chcą zaistnieć w sieci stworzyliśmy kameralną, w pełni wyposażoną i wyciszoną przestrzeń nagraniową w sercu Krakowa, w której przy wsparciu naszych specjalistów stworzysz własny kurs online, webinar czy filmy na YouTube. Jeśli zechcesz, pomożemy Ci także w przygotowaniu planu marketingowego i sprzedażowego dla tworzonych przez Ciebie materiałów.

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy chcą tworzyć profesjonalne materiały video. YouTuberów, przedsiębiorców, freelancerów. Myślisz o stworzeniu kursu online, przeprowadzeniu webinaru w komfortowych warunkach, nagraniu filmu lub wywiadu na YouTube? Nasza przestrzeń jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto skorzystać z naszej Przestrzeni Nagraniowej?

Najwyższej jakości sprzęt nagraniowy

Udostępnimy Ci najwyżej jakości sprzęt nagraniowy. Pomożemy Ci go podłączyć. Dzięki temu stworzone przez Ciebie materiały będą profesjonalne i przyjemne dla odbiorców.

Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie

Zadbaliśmy o komfort nagrań poprzez profesjonalne oświetlenie oraz nagłośnienie. Przestrzeń została także odpowiednio wyciszona dla jak najlepszej jakości dźwięku.

wsparcie techniczne podczas nagrania

Dzięki naszemu wsparciu technicznemu podczas nagrań możesz czuć się w 100% komfortowo i skupić się wyłącznie na przekazywanych treściach.

wsparcie marketingowe i sprzedażowe

Dodatkowo oferujemy wsparcie marketingowe i sprzedażowe, które pomoże Ci efektywniej docierać z tworzonymi treściami do Twoich potencjalnych klientów.

WYBIERz plan odpowiedni dla ciebie

Możesz wykupić pojedynczą godzinę w cenie 150 zł netto lub skorzystać z pakietu godzinowego. Wszystkie podane ceny są cenami netto. Należy doliczyć do nich podatek VAT w wysokości 23%.

550 zł

10 GODZIN

750 zł

15 GODZIN

950 zł

20 GODZIN

Wsparcie marketingowe

Potrzebujesz grafiki, makiety produktu online, planu marketingowego i sprzedażowego dla swojego kursu online? Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów. Dla wszystkich osób, które korzystają z naszej Przestrzeni Nagraniowej przygotowaliśmy wyjątkowo korzystną ofertę. Napisz do nas i dowiedz się więcej.

Skontaktuj się z nami!

Godziny otwarcia

PON-PT 09:00 – 19:00

lokalizacja
Nadwiślańska 11/333
Podgórze, Kraków
Kontakt

biuro@kreatywninaswoim.pl