przestrzeń nagraniowa

Stwórz z nami kurs online, webinar, materiały video na kanał na YouTube

JUŻ OD ZA 150 ZŁ NETTO GODZINĘ! KAŻDA KOLEJNA 50 ZŁ

Profesjonalna przestrzeń nagraniowa

Z myślą o wszystkich, którzy chcą zaistnieć w sieci stworzyliśmy kameralną, w pełni wyposażoną i wyciszoną przestrzeń nagraniową w sercu Krakowa, w której przy wsparciu naszych specjalistów stworzysz własny kurs online, webinar czy filmy na YouTube. Jeśli zechcesz, pomożemy Ci także w przygotowaniu planu marketingowego i sprzedażowego dla tworzonych przez Ciebie materiałów.

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy chcą tworzyć profesjonalne materiały video. YouTuberów, przedsiębiorców, freelancerów. Myślisz o stworzeniu kursu online, przeprowadzeniu webinaru w komfortowych warunkach, nagraniu filmu lub wywiadu na YouTube? Nasza przestrzeń jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

POZNAJ KORZYŚCI

Najwyższej jakości sprzęt nagraniowy

Udostępnimy Ci najwyżej jakości sprzęt nagraniowy. Pomożemy Ci go podłączyć. Dzięki temu stworzone przez Ciebie materiały będą profesjonalne i przyjemne dla odbiorców.

Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie

Zadbaliśmy o komfort nagrań poprzez profesjonalne oświetlenie oraz nagłośnienie. Przestrzeń została także odpowiednio wyciszona dla jak najlepszej jakości dźwięku.

wsparcie techniczne podczas nagrania

Dzięki naszemu wsparciu technicznemu podczas nagrań możesz czuć się w 100% komfortowo i skupić się wyłącznie na przekazywanych przez Ciebie treściach.

wsparcie marketingowe i sprzedażowe

Dodatkowo oferujemy wsparcie marketingowe i sprzedażowe, które pomoże Ci efektywniej docierać z tworzonymi treściami do Twoich potencjalnych klientów.

WYBIERz plan odpowiedni dla ciebie

Możesz wykupić pojedynczą godzinę w cenie 150 zł netto lub skorzystać z pakietu godzinowego. Wszystkie podane ceny są cenami netto. Należy doliczyć do nich podatek VAT w wysokości 23%.

550 zł

10 GODZIN

750 zł

15 GODZIN

950 zł

20 GODZIN

Wsparcie marketingowe

Potrzebujesz grafiki, makiety produktu online, planu marketingowego i sprzedażowego dla swojego kursu online? Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów. Dla wszystkich osób, które korzystają z naszej Przestrzeni Nagraniowej przygotowaliśmy wyjątkowo korzystną ofertę. Napisz do nas i dowiedz się więcej.

Skontaktuj się z nami!

Godziny otwarcia

PON-PT 09:00 – 19:00

lokalizacja
Nadwiślańska 11/333
Podgórze, Kraków
Kontakt

biuro@kreatywninaswoim.pl

Shopping Cart