Nagranie webinaru – kultura uczenia się na błędach

nagranie Webinaru

kultura uczenia się na błędach

zobacz nagranie

Saper myli się tylko raz, a Ty?

Strach przed popełnieniem błędu często blokuje nas przed działaniem. A przecież z naszych działań może wyniknąć coś bardzo przyjemnego i satysfakcjonującego.

Jest to często widoczne w organizacji czy grupie projektowej gdzie uczestnicy nie chcą mówić o swoich pomysłach w obawie przed krytyką innych.

Żadna burza mózgów czy inne narzędzia stosowane do generowania pomysłów nie uda się jeśli będziemy się poddawać samokrytyce lub przejmować opinią innych.

O kulturze uczenia się na błędach i jak sobie z tym radzić rozmawialiśmy z coachem mentalnym Anną Dąbrowską oraz gościem specjalnym – licencjonowanym pilotem.

Teraz Ty również możesz odebrać nagranie z naszego webinaru.

Webinar poprowadziły

Anna Dąbrowska

Trenerka mentalna, coach, certyfikowana trenerka gry Podróż Bohatera®, właścicielka w Skrzydła Pracownia Zmian. 
 
Od ponad 20 lat związana z korporacjami z sektora IT oraz ubezpieczeń. Od 2 lat równolegle zaangażowana w tworzenie własnej marki pod nazwą Skrzydła Pracownia Zmian. 

Przestrzeń, która powstała z jej pasji i misji, bycia i towarzyszenia w różnych momentach życia drugiemu człowiekowi. Jako trenerka mentalna oraz coach, pomaga odkryć zasoby, budować samoświadomość i mierzyć się z blokadami mentalnymi stojącymi na drodze do nowych możliwości i rezultatów.  

Prywatnie szczęśliwa żona Piotra i mama trzech nastoletnich córek.

Agnieszka Mikos

Właścicielka marki Kreatywni na Swoim.  Certyfikowany Moderator Design Thinking, Facylitator i absolwentka kursu User Experience Design.

Specjalistka efektywnych metod zarządzania projektami. Konsultant Agile. Absolwentka studiów podyplomowych Total Design Managment organizowanych przez Szkołę Biznesu przy Politechnice Warszawskiej wraz z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego – ukończonych z wyróżnieniem.

Uczestniczka projektu „Kobiety Krakowa” organizowanego przez Miasto Kobiet.