Czym jest AUDYT UX?

To ekspercka ocena kondycji Twojej strony www. Daje odpowiedzi na konkretne pytania: Dlaczego Twój sklep internetowy nie sprzedaje? Dlaczego masz taką dużą ilość opuszczonych koszyków? Dlaczego użytkownicy spędzają na Twojej stronie tak mało czasu? Nikt nie zapisuje się do newslettera?
Zamawiając AUDYT UX doradzimy Ci, co zrobić i zmienić, by Twoja strona działała lepiej i co najważniejsze pozytywnie wpływała na użytkownika.

Co zyskasz dzięki AUDYTOWI UX?

AUDYT UX pozwoli Ci zyskać odpowiedzi na najważniejsze dla Ciebie, jako przedsiębiorcy pytania. Dzięki naszym rekomendacjom i zaleceniom będziesz w stanie dostosować swoją stronę www bądź sklep internetowy do potrzeb oraz zachowań użytkowników.

Jak przeprowadzimy AUDYT UX Twojej strony www?

Analiza heurystyczna

Zweryfikujemy użyteczność Twojej witryny według zasad tworzenia serwisów. Sprawdzimy, czy na stronie nie występują najpowszechniejsze błędy.

WĘDRÓWKA POZNAWCZA

Przetestujemy scenariusze wędrówki użytkowników wcielając się w rolę internauty, próbując w różny sposób dokonać konwersji na Twojej stronie.

LISTA KONTROLNA

Sprawdzimy, czy strona spełnia bardzo szczegółową listę wytycznych, które prezentują sprawdzone praktyki w zakresie projektowania interfejsu.

iLE KOSZTUJE AUDYT UX?

Audyty UX zawsze wyceniamy indywidualnie, w zależności od potrzeb oraz rodzaju strony. Poniższy cennik ma charakter orientacyjny. Do wszystkich cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Każdy audyt zawiera raport w formie dokumentu PDF prezentujący wszystkie pozyskane informacje podczas audytu oraz zestaw rekomendacji i zaleceń do wdrożenia na Twojej stronie www. 

PODSTAWOWY AUDYT UX

już od

800 zł

NETTO

kompleksowy AUDYT UX

już od

2500 zł

NETTO

Skontaktuj się z nami!

Godziny otwarcia

PON-PT 09:00 – 19:00

lokalizacja
Nadwiślańska 11/333
Podgórze, Kraków
Kontakt

biuro@kreatywninaswoim.pl

Shopping Cart