Poznaj swój potencjał osobisty i zawodowy

DZIĘKI BADANIU FRIS

ZOBACZ OPINIE

CZYM JEST BADANIE FRIS?

FRIS - nowe narzędzie diagnostyczno-rozwojowe

FRIS® trafnie określa i opisuje Twój naturalny sposób myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje – w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

FRIS®  zbliża nas do stanu flow.

„Stan uskrzydlenia (ang. flow) jest dostępny dla każdego człowieka, jeżeli we właściwych warunkach podejmuje ambitne wyzwania angażujące jego najsilniejsze umiejętności. Przepływ stanowi optymalne doświadczenie życiowe, które sprawia, że aktywnie i efektywnie pokonujemy trudności i osiągamy cele. Daje przy tym niewyobrażalnie dużo satysfakcji z samego działania.”
Mihály Csíkszentmihályi, Autor teorii przepływu (FLOW)

Możesz lepiej wykorzystać swoje naturalne predyspozycje
Możesz odkryć jak inni postrzegają Twoje zachowanie
Możesz poznać działania, w których się sprawdzisz
Możesz być jeszcze lepszy w tym, w czym jesteś dobry

JAK WYGLĄDA BADANIE FRIS?

W dogodnym dla siebie czasie wypełnisz badanie na stronie naszego partnera FRIS. Zajmie to około 30 minut.

Kiedy otrzymamy Twoje wyniki (zazwyczaj do 3 dni od badania), napiszemy do Ciebie i umówimy się na indywidulną konsultację.

Konsultacja z certyfikowanym trenerem potrwa około 2 godziny i będzie się składać z części, w której omówimy Twój wynik jak również części warsztatowej, która pozwoli Ci dobrze zrozumieć narzędzie i to jak wykorzystać wiedzę o sobie w życiu prywatnym i zawodowym.

BADANIE FRIS - OPINIE

Poznaj opinie uczestników badania 

"Prowadzenie za rękę" Pani Agnieszki jako trenerki przez cały proces poznania siebie było bardzo kluczowe. Pani Agnieszka pokazuje kierunek rozwoju, ale także to jak wykorzystać te swoje mocne cechy do pracy nad sobą jak i do pracy z innymi. Zwraca też uwagę i w empatyczny sposób przy dużym zrozumieniu pokazuje na co trzeba uważać i co można wzmocnić. Wszystko to odbywa się w kilku etapach przy których Pani Agnieszka towarzyszy i wspiera. Najpierw przeprowadza się test, a potem rozmowę 1:1 z trenerem Fris. Cieszę się, że trafiłam akurat na Panią Agnieszkę. Wspierające rozmowę są również krótkie gry edukacyjne pokazujące pewne zależności. Przez chwilę zastanawiałam się czy Pani Agnieszka nie jest wróżką, bo mówiła o mnie takie rzeczy, o których ja sama nie miałam pojęcia, a które zgadzają się z rzeczywistością. To zaskoczenie wynika zarówno z dużej wiedzy Pani Agnieszki jak i z rzetelnych i zgodnych z prawdą moich odpowiedzi w teście.

Anna Zając Właścicielka Lightinside

Dzięki Agnieszce miałam przyjemność poznać swój styl myślenia i działania według FRIS. Już samo badanie było ciekawe, ale dopiero konsultacja z Agnieszką dała mi ogromną wartość – poznałam i zrozumiałam w jaki sposób podejmuję działania i z czego to wynika. Omówienie wyników pokazało mi w jaki sposób mogę przekuć swoje style w mocne strony, utwierdziło mnie też w przekonaniu, że jestem na właściwym miejscu biorąc pod uwagę biznesowy aspekt mojego życia. Agnieszka podczas konsultacji wykazała się wyjątkową empatią, a dzięki jej sposobie komunikacji mogłam w pełni otworzyć się i wyciągnąć ze spotkania jak najwięcej dla swojego rozwoju. Z całego serca polecam zarówno badanie jak i konsultację u Agnieszki.

Jolanta Korczak Strateg, specjalista ds. komunikacji

Znajomość własnych talentów, predyspozycji oraz stylów myślenia jest jak posiadanie własnej tożsamości. Im lepiej je znamy, tym łatwiej nam porozumiewać się ze światem. Podczas badania FRIS dowiadujesz się jaki styl myślenia reprezentujesz i w jaki sposób działasz w życiu i w biznesie. Dzięki tej wiedzy świadomie podejmujesz decyzje i nawiązujesz wartościowe relacje. Badanie zakończone indywidualną konsultacją, przeprowadzoną przez Agnieszkę Mikoś, certyfikowanego trener FRIS daje pełen obraz moich możliwości. Rekomenduję poznanie siebie jeszcze głębiej i z zupełnie nowej, bardzo przydatnej strony.

Elżbieta Jachymczak Redaktor naczelna Dwumiesięcznika Business Intelligence

  BADANIE FRIS - VOUCHER

  Poznaj swój styl myślenia i odkryj potencjał osobisty oraz zawodowy. Kup Voucher na badanie FRIS - dla siebie lub bliskiej osoby.  Cena Vouchera wynosi 350 zł. 

  voucher

  Badanie prowadzi

  Agnieszka Mikos. Certyfikowany Trener Fris. Praktyk i trener biznesu. Moderator Design Thinking. We Frisie jest Wizjonerem Entuzjastą.

  129719145_2449057482063844_7999468525151584097_n

  Skontaktuj się z nami!

  Godziny otwarcia

  PON-PT 09:00 – 19:00

  lokalizacja
  Nadwiślańska 11/333
  Podgórze, Kraków
  Kontakt

  biuro@kreatywninaswoim.pl

  Shopping Cart