Warsztaty

Jak oswoić Porażkę?

11 grudnia

Zbuduj swój własny system bezpieczeństwa w życiu i w biznesie

Co by było inaczej, gdybyś miał swój własny system bezpieczeństwa? Ile więcej pomysłów mógłbyś zrealizować?
O ile odważniejsze i śmielsze byłyby Twoje kroki?

Wiele razy stoimy przed wyborem i decyzją o realizowaniu swoich marzeń, jednak boimy się zacząć. Boimy się tego co powiedzą inni, czujemy się do końca nie gotowi. Rozpamiętujemy wszystkie te sytuacje, gdzie chcieliśmy a nie poszło tak jak miało iść. Czujemy się zblokowani i nie gotowi na ponoszenie kolejnego ryzyka. Nie rzadko porównujemy się do innych i widzimy na pierwszy rzut oka ich sukcesy. Nie widzimy tej drugiej strony – ani pracy innych, ani tego czego my już się nauczyliśmy, o jakie doświadczenie jesteśmy bogatsi.

Podczas warsztatów poznasz narzędzia treningu mentalnego, które wyposażą Cię w Twój system bezpieczeństwa. Wzmocnisz swoją pewność siebie. Nauczysz się jak patrzeć na niepowodzenia i rozmawiać o porażkach, aby wyciągać wnioski i skutecznie się uczyć. Dowiesz się co i jak zrobić, by już na starcie zniwelować ryzyko porażki, albo ograniczyć je do minimum. Odkryjesz co jest Twoją mocą i siłą w przechodzeniu przez wyzwania.

Termin warsztatów: 11 grudnia 9-13

Warsztaty poprowadzą

Anna Dąbrowska

Trenerka mentalna, coach, certyfikowana trenerka gry Podróż Bohatera®, właścicielka w Skrzydła Pracownia Zmian. 
 
Od ponad 20 lat związana z korporacjami z sektora IT oraz ubezpieczeń. Od 2 lat równolegle zaangażowana w tworzenie własnej marki pod nazwą Skrzydła Pracownia Zmian. 

Przestrzeń, która powstała z jej pasji i misji, bycia i towarzyszenia w różnych momentach życia drugiemu człowiekowi. Jako trenerka mentalna oraz coach, pomaga odkryć zasoby, budować samoświadomość i mierzyć się z blokadami mentalnymi stojącymi na drodze do nowych możliwości i rezultatów.  

Prywatnie szczęśliwa żona Piotra i mama trzech nastoletnich córek.

Agnieszka Mikos

Właścicielka marki Kreatywni na Swoim.  Certyfikowany Moderator Design Thinking, Facylitator i absolwentka kursu User Experience Design.

Specjalistka efektywnych metod zarządzania projektami. Konsultant Agile. Absolwentka studiów podyplomowych Total Design Managment organizowanych przez Szkołę Biznesu przy Politechnice Warszawskiej wraz z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego – ukończonych z wyróżnieniem.

Uczestniczka projektu „Kobiety Krakowa” organizowanego przez Miasto Kobiet.

Zapisy na warsztaty

Bilety early birds do końca listopada 117 zł brutto

Last minute 147 zł brutto

Ilość miejsc ograniczona do 20 osób

Zapisy –  biuro@kretywninaswoim.pl

Prosimy o wpłatę bezpośrednio na nasze konto bankowe numer konta: 60175000120000000036179732

Tytuł: WARSZTATY

W przypadku faktury prosimy o kontakt mailowy

Skontaktuj się z nami!

Godziny otwarcia

PON-PT 09:00 – 19:00

lokalizacja
Nadwiślańska 11/333
Podgórze, Kraków
Kontakt

biuro@kreatywninaswoim.pl

Shopping Cart